Autoriaus archyvas: www2029

Informacija apie mokyklos reorganizavimą

Informuojame, kad remiantis Vilniaus rajono savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 31 d. sprendimu Nr. T3-113 „Dėl Vilniaus rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarkos 2016-2020 metų bendrojo plano dalinio pakeitimo“ ir 2017 m. gegužės 26 d. sprendimu Nr. T3-231″Dėl kai kurių Vilniaus rajono ugdymo įstaigų vidaus struktūros pertvarkymo ir reorganizavimo“, 2017 m. birželio 30 d. Vilniaus rajono savivaldybės tarybos sprendimas Nr. T3-281 „Dėl Vilniaus r. Anavilio vaikų darželio ir Vilniaus r. Visalaukės mokyklos- daugiafunkcio centro reorganizavimo sąlygų aprašų bei Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazijų ir Vilniaus r. Rakonių pagrindinės mokyklos nuostatų patvirtinimo“ nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. mokykla yra reorganizuojama prijungimo būdu prie Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos ir toliau veiklą tęs kaip Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijos skyrius Visalaukės mokykla- daugiafunkcis centras.

SPRENDIMAS DEL PRIJUNGIMO PRIE KOSTKOS, 2017-03-31

SPRENDIMAS DEL PRIJUNGIMO, 2017-05-26 T3-231

2017-06-30 tarybos sprendimas dėl prijungimo

2017-06-30 reorganizavimo sąlygų aprašas

Išvyka į Klaipėdą

Birželio 6 dieną visa mokyklos bendruomenė išvyko į tradicinę išvyką. Šiemet keliavome į Lietuvos pajūrį. Lietuvos jūrų muziejaus delfinariume stebėjome įspūdingus delfinu pasirodymus, mirkome kojas Baltijos jūroje, pasivaikščiojome Klaipėdos senamiesčiu.

Paskutinis skambutis

Štai ir prabėgo 2016-2017 m.m. Birželio 2 dieną atsisveikinome su 10 klasės mokiniais, kuriems linkėjome daug noro ir  užsispirimo pasiekti numatytus tikslus.

Dalyvavimas geografiniuose konkursuose

Per 2016-2017 m.m. 6 ir 7 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo geografiniuose konkursuose. Mokiniai dalyvavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos konkurse „Mano gaublys“, taip pat tarptautiniame edukaciniame geografijos konkurse „Olympis 2017- pavasario sesija“.

Džiugu, kad konkurse „Olympis 2017“ 6 klasės mokinė Beata Šileikaitė aplenkė 71 proc. Lietuvos mokinių, teisingai atsakė į  83 proc. klausimų ir gavo II laipsnio diplomą. 7 klasės mokinys Adrian Petrovski aplenkė 64 proc. Lietuvos mokinių, teisingai atsakė į 76 proc. klausimų ir buvo apdovanotas III laipsnio diplomu.

Vilniaus rajono geografijos konkurse „Jaunasis geografas“ 6 klasės mokinė Beata Šileikaitė užėmė garbingą II vietą, buvo apdovanota Vilniaus rajono Švietimo skyriaus vedėjos Lilijos Andruškevič diplomu bei termopuodeliu.

Šeimos diena 2017

Gegužės 25 d. mokykloje įvyko graži Šeimos šventė. Mokyklos salė buvo papuošta mokinių šeimos medžių plakatais.

Mokiniai šoko polonezą, polką, dainavo, vaidino, teikė džiaugsmą mamytėms bei tėveliams.

Meno festivalis

Gegužės 8 d. mokyklinis jaunučių choras „Fasolinki“ dalyvavo Meno festivalyje- konkurse, kuris vyko Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazijoje. Mokiniai dainavo lietuvių liaudies dainą „Šėriau, šėriau sau žirgelį“ bei lenkų dainą „Swiat dorosłych“. Už dalyvavimą renginyje jaunučių choras buvo apdovanotas diplomu bei dovanėle.

Mažoji anglų kalbos olimpiada

Gegužės 3 d. mokykloje vyko mažoji anglų kalbos olimpiada, skirta 5-6 klasių mokiniams iš Nemenčinės zonos mokyklų. Į olimpiadą atvyko 20 mokinių. Mūsų mokyklai atstovavo 6 klasės mokinės Gabriela Liachovič ir Beata Šileikaitė.

Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos 6 klasės mokinė Beata Šileikaitė užėmė I-ą vietą tarp 6 klasės mokinių.

20170503_130536

Lietuvių kalbos savaitė

Kovo 7- 14 dienomis mokykloje buvo organizuojami lietuvių kalbos savaitės renginiai. Mokiniai galėjo parodyti save, įsivertinti lietuvių kalbos žinias įvairiose veiklose: dailyraščio konkurse, viktorinoje „Moki žodį- žinai kelią“, meninio skaitymo konkurse, pilietiškumo renginyje- konkurse „Mes- Lietuvos vaikai“. Įdomios užduotys skatino mokinius mąstyti, lenktyniauti, ieškoti informacijos, kurti, retorikos meno ir pan. Nugalėtojai ir geriausiai pasirodžiusieji buvo paskatinti diplomais, dovanėlėmis ir pagyrimais.

Lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Giedrė Turkinienė

Tarpmokyklinis konkursas „Mes- Lietuvos vaikai“

Minint Kovo  11-osios šventę mokykloje vyko tradicinis tarpmokyklinis pradinių klasių mokinių konkursas „Mes- Lietuvos vaikai“.

20170310_100154Į konkursą atvyko mokiniai iš Paberžės šv. S. Kostkos gimnazijos, Riešės šv. F. Kovalskos bei Eitminiškių pagrindinių mokyklų mokiniai bei mokytojai. Konkurso metu mokinių komandos atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos gamtą, žmones, lietuvių kalbą,

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo mūsų mokyklos mokinių komanda „Linsmučiai“, II vietą užėmė komanda „Saulės vaikai“ iš Paberžės šv. S. Kostkos gimnazijos, III vieta atiteko komandai „Gintarėliai“ iš Riešės šv. F. Kovalskos  pagrindinės mokyklos. Laimėjusioms komandoms buvo įteikti diplomai, komandai „Gintarėliai“ iš Eitminiškių pagrindinės mokyklos įteikta padėkos diplomas už dalyvavimą.

Susitikimas su 10 klasės mokiniais Paberžėje

2017 m. kovo 3 dieną mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai su auklėtoja G. Turkiniene dalyvavo 10-tokų susitikime, kuris vyko Paberžės šv. St. Kostkos gimnazijoje. Renginį pradėjo ir sveikinimo žodį Visalaukės ir Eitminiškių mokyklos mokiniams tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Jankovskaja. Susitikimo metu mokiniai susipažino su būsima auklėtoja informatikos mokytoja G. Šneideriene. Šeimininkų programoje buvo ne tik nuotaikingi pasirodymai ir įdomios užduotys, bet ir skanios vaišės. Be galo smagu buvo linksmai leisti laiką žaidžiant žaidimus ir išdykaujant su bendraamžiais.