Tarpmokyklinis konkursas „Mes- Lietuvos vaikai“

Minint Kovo  11-osios šventę mokykloje vyko tradicinis tarpmokyklinis pradinių klasių mokinių konkursas „Mes- Lietuvos vaikai“.

20170310_100154Į konkursą atvyko mokiniai iš Paberžės šv. S. Kostkos gimnazijos, Riešės šv. F. Kovalskos bei Eitminiškių pagrindinių mokyklų mokiniai bei mokytojai. Konkurso metu mokinių komandos atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos gamtą, žmones, lietuvių kalbą,

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo mūsų mokyklos mokinių komanda „Linsmučiai“, II vietą užėmė komanda „Saulės vaikai“ iš Paberžės šv. S. Kostkos gimnazijos, III vieta atiteko komandai „Gintarėliai“ iš Riešės šv. F. Kovalskos  pagrindinės mokyklos. Laimėjusioms komandoms buvo įteikti diplomai, komandai „Gintarėliai“ iš Eitminiškių pagrindinės mokyklos įteikta padėkos diplomas už dalyvavimą.