Dalyvavimas geografiniuose konkursuose

Per 2016-2017 m.m. 6 ir 7 klasių mokiniai aktyviai dalyvavo geografiniuose konkursuose. Mokiniai dalyvavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos konkurse „Mano gaublys“, taip pat tarptautiniame edukaciniame geografijos konkurse „Olympis 2017- pavasario sesija“.

Džiugu, kad konkurse „Olympis 2017“ 6 klasės mokinė Beata Šileikaitė aplenkė 71 proc. Lietuvos mokinių, teisingai atsakė į  83 proc. klausimų ir gavo II laipsnio diplomą. 7 klasės mokinys Adrian Petrovski aplenkė 64 proc. Lietuvos mokinių, teisingai atsakė į 76 proc. klausimų ir buvo apdovanotas III laipsnio diplomu.

Vilniaus rajono geografijos konkurse „Jaunasis geografas“ 6 klasės mokinė Beata Šileikaitė užėmė garbingą II vietą, buvo apdovanota Vilniaus rajono Švietimo skyriaus vedėjos Lilijos Andruškevič diplomu bei termopuodeliu.